[ad_1]

Kısa bir aranın ardından, dünyanın en kaliteli porno videolarını yayınlamak mottosuyla çıktığımız yoldan, kaldığımız yerden devam ediyoruz. Yine sıcacık, içinizi ısıtacak ve konulu bir video ile sizlerle olacak. Üstelik bu kez baş kahramanımız dünyalar tatlısı ve genç bir bebek bakıcısı. Hem de şu ana kadar izlediğiniz para karşılığı seks olaylarının tam aksine, sikişmek için kendi alacağından vazgeçiyor bu kadın. Bakın neler olmuş…

Sahnede önce genç bakıcı görüntüleniyor. Kiremit rengi geniş ve rahat bir elbise giymiş. Sarı ve uzun saçlara sahip. Fiziği hafif balık etli olsa da muazzam güzellikte. Bu görünüm çıtır ve zayıf kadınlara nazaran çok daha sevimli olmasına sebep olmuş. Altında ise ayaklarını tüm güzelliğiyle sergileyen bir çift sandalet var. Özellikle bu tür açık terlik ve sandalet giyen kadınlara özel ilgi besleyen izleyenlerimiz olduğunu biliyoruz. Onlar için de harika bir deneyim olacak. Kızın yüzü ise dünyalar tatlısı desek yeridir. Pembe ve dolgun dudakları, elma gibi yanakları ve muzip bakışlarıyla ilk görüşte bize derin bir nefes aldırıyor. Üstelik 18 yaşında. Tam sikmelik bir parça denilebilir.

Lüks denebilecek bir evin salonunda bir o tarafa bir bu tarafa dolanıp duruyor. Stresli olduğunu gözlemleyebiliyoruz. Bu durum onu daha da tatlı kılıyor. Eline telefonunu alıp biriyle mesajlaştığı esnada mevzunun tam olarak ne olduğunu anlamak güç olmadı. Ev sahibinin iki haftadır kendisine para ödememesinden şikayetçi. Ciddi bir konuşma yapmak ve parasını alabilmek için bekliyor ve sonunda ev sahibi eve geliyor.

Ev sahibi 40 yaşlarında kel bir adam. Telefonla konuşarak eve giriyor. Karşıdaki belli ki karısı. İşlerinin yolunda olduğundan, kendisini çok özlediğinden bahsediyor. Bakıcı araya girip parasını istese de onu görmezden gelerek devam ediyor. Hatta konuştuğu karısına bakıcının evde olduğundan fakat birazdan gideceğinden filan söz ediyor. Bu durum tatlı kızı daha da çileden çıkarır…

Adam telefonu kapattığında kendisiyle önemli bir konuyu konuşacağını söyleyerek oturtuyor adamı ve yanına geçerek 2 haftadır parasını alamadığını ve artık çok paraya ihtiyacı olduğunu söylüyor. Eğer böyle devam edecekse bebek bakıcılığı işine devam etmeyeceğini de ekliyor. Adam ise son derece rahat bir tavırla 1 hafta daha beklemesi gerektiğini, şu an işlerinin hiç de yolunda gitmediğini ifade ediyor. İşi bırakma tehdidine ise son derece kayıtsız kalarak kendi kararı olduğunu, yeni birini bulmanın zor olmayacağını söylüyor. Tatlı bakıcı adeta çileden çıkıyor bu kayıtsızlık karşısında. Edepsiz fikirler o anda beliriyor kafasında.

Ayağa kalkarak konuşmaya başlar. Ahlaksız düşüncelerini birer birer döker ortaya. Erkek arkadaşı üniversiteye girdiğinden dolayı 2 haftadır seks yapmadığını, eğer parasını ödemeyecekse kendisiyle bir kez sikişmesi gerektiğini söyler. Durum ev sahibini şaşırtır ve bunun etik olmadığını beyan eder fakat kadın ısrarcıdır. Ya parasını ödeyecek ya da kendisiyle sikişecek. Hatta olayı daha da ileri götürür ve eğer bu isteğini kabul etmezse kendisini metres olarak tanıtarak onu karısına şikayet edeceği yönünde bir de şantajda bulunur. Bu şantaj adam üzerinde ciddi bir etki yaratır ve ayağa kalkar. İsteksiz gibi görünse de yüzündeki gülümseme fark edilmektedir. Zira kadın yer yüzünde birlikte olunabilecek en güzel şeylerden biri…

Ayağa kalkar ve aletini çıkarır. Kocaman bir siki var! Hiç işi uzatmadan eline alır ve yalamaya başlar bakıcı. Sikten hoşlanmıştır ve kısa sürede ağzından çıkarmaya pek de niyetli değildir. Uzunca süre ağzında oynar sik ile. Taşaklarından tutup başına kadar bir güzel yalar. O yaladıkça penis daha da büyümekte ve dikleşmektedir. En az 20 santim olduğunu düşünüyoruz. Akabinde hadi sik artık beni der ve yatak odasına geçerler.

Yatak odasının güzelliği daha da rehavete sokar bakıcıyı. Yatağın üzerine çıkarak burada karınla mı sikişiyorsun diye sormaktan da alı koyamaz kendisini. Kısa süreli bir striptiz şov yaparken de karın da böyle şeyler yapıyor mu şeklinde sualler birbirini izler. Sandaletleri dışında tüm kıyafetlerini çıkarır ve kısa süreli kendisine mastürbasyon yapar. Ara sıra da 18’lik amcığımı sevdin mi gibisinden azdırıcı cümleler kurar. Elbette ev sahibi de bu manzara karşısında her erkek gibi tahrik olmuş ve çoktan kadının yanına atmıştır kendisini.

İlk etapta bacaklarının arasından sokar aletini yatar vaziyetteki kadının amcığına. Adamın sikinin büyüklüğü ve sertliği karşısında mest olan bakıcının inlemeleri duyulmaya başlar. Ardından bir bacağını omuzuna koyarak becermeye devam eder. Kız bu sırada daha sert sikilmek için ricada bulunur ve erkek de bu isteği yerine getirmekten kaçınmaz. Bir süre sonra kadının yanına yatarak biraz da yandan siker. Elini ağzına sokup ayırmakta ve acı ile zevki bir arada sunmaktadır. Tanıdığım her kadın için orgazmın doruğu bir hareket bu. Sıkça da boğazından tutup sıkarak acı eşiğini yükseltir ve sikiş gittikçe sertleşir. Bakıcı içinse tüm bunlar rüya gibidir ve haftalar süren stresini tek çırpıda ortadan kaldırmıştır. Kendi zamanının geldiğini düşündüğünde ise adamın kucağına çıkar ve aletini bu pozisyonda içine alır. Karşılıklı zevk sözleri gidip gelir aralarında.

Erkek boşalmaya niyetlendiğinde ise yüzümü döle bula, her yanıma boşal gibi nidalar çıkar tatlı bakıcıdan. Erkek bu isteği kırmaz ve bembeyaz spermlerini yüzüne gözüne bulaştırır kadının. Seks burada sona erer ve böylece kadın bunun aralarında bir sır olarak kalacağı sözünü alarak alacağından vazgeçer. Erkek ise hem böyle bir fıstıkla seks yapabilme imkanı bulmuş hem de ödemesi gereken yüklü bir meblağdan kurtulmuştur. Harika bir şans değil mi?

Videoyu şimdilik orijinal haliyle yayınlıyoruz. Pek yakında Türkçe alt yazı desteğini de ilave edeceğiz. Yorum ve önerilerinizin bizim için değerli olduğunu unutmadan, keyifle izleyiniz. İyi seyirler!

Hizmetçi kızının ilginç cinsel ilişkisi

[ad_2]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*